Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Szykujesz się na wyjazd do Brazylii lub Portugalii, masz portugalskojęzyczną dziewczynę/chłopaka, lub po prostu poboba Ci się ten język?

Jeśli tak, to mogę Ci pomóc w przygotowaniach językowych! Jestem brazylijką z São Paulo i mega fanką Corinthians.
Udzielam korepetycji, konwersacji z języka portugalskiego a także z kultury brazylijsko/portugalskiej. Oprócz portugalskiego mówię także po angielsku (tak, dobrze rozumiesz, nie mówię zbyt dobrze po Polsku :) więc nie będzie tak łatwo, że przełączymy się na Polski :) )
Nauka możliwa tylko online.

Dni i godziny lekcji do ustalenia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.